NAČÍTÁM... UPTIME: ...

KoMoonita je označení fanouškovské základny točící se kolem mé maličkosti. Je to poměrně početná skupinka lidí a hráčů seskupující se převážně na Discordu a v řadě her. Vzhledem k situaci, kdy je nás opravdu celá řada a různé klany, guildy a seskupení fungují nezávisle na sobě, přidávám seznam herních titulů, kde fungujou naše guildy, klany či korporace.

Každý si tak může najít svoje místo a kontaktovat osobu zodpovědnou za nábor. Do budoucna počítám s klany v Anthem či WoW: Classic.

Destiny 2 | PC, PS4, XBOX

Momentálně máme vytvořené dva klany. První klan je aktivnější a momentálně se soustředí na Forsaken a Black Armory content tj. 600+ PWR. Druhý klan je vytvořen na popud přání, hráči tak mohou hrát spolu a nejsou bez klanu či nejsou rozstrkaní do různých menších klanů.

[KMNT] KoMoonita — https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=2214414
[KMNT] KoMoonita 2 — https://www.bungie.net/en/ClanV2/Index?groupId=4402345
Nábor zcela otevřen, bez nutnosti komukoliv psát. Podmínkou herní aktivita v rámci týdnů.

 

Guild Wars 2 | PC

Po Tyrii běhá KoMoonita pravidelně, operuje ve vlastním Guild Hall a bývá aktivnější při streamování Guild Wars 2. Jedná se o casual orientovanou bandu, která si ráda pokecá a zahraje v týmu od leveling contentu, aktivit, PvE i trocha PvP.

[KMNT] KoMoonita — Klan je cross-realm. Většina aktivních WvW hráčů je na serveru Aurora Glade a Gandara. Nábor pomocí in-game officerů: Soulentra.7180, Sidi.6803, Vithralith.3050, Atelwen.9041, Kwasha.8957. Jsme aktivní v #guildwars2 místnosti na Komoonita Discordu.

Path of Exile | PC

Klan do Path of Exile je vždy nejaktivnější při nových sezónách či expanzích. Do klanu bylo zainvestováno a máme zde 100 slotů pro hráče a Premium Guild Stash s řadou tabů. Máte-li rádi PoEčko, neváhejte se přidat, je zde řada veteránů s chutí pomoci i nováčků.

KoMoonita — https://www.pathofexile.com/guild/profile/492828
Nábor pomocí in-game officerů: KillerfromczWolfarasinVithralith. Stačí napsat PM ve hře či na Discordu v #pathofexile místnosti. Podmínkou herní aktivita.

The Division 2 | PC & PS4

Agenti běhající po D.C. mají konečně možnost vytvořit klan. Je potřeba si ve hře zpřístupnit tuto funkci vylepšením prvního social hubu, poté stačí najít dle jména naši komunitu a přidat se. Omezeno na 50 lidí.

<KMT> Komoonita | PC
Nábor pomocí in-game žádosti či skrz hráče: ArcadeBulls, Killerfromcze, Brokenheartcz. Případně napsat PM ve hře či na Discordu ve #the_division místnosti.
<KMT> KoMOOnita | PS4
Nábor pomocí in-game žádosti či skrz hráče: Zypoman, Teapeq. Případně napsat PM ve hře či na Discordu ve #the_division místnosti.
<MOO> Stado | PC
Nábor pomocí in-game žádosti či skrz hráče: Krvavejkoutek, pvt.Davids. Případně napsat PM ve hře či na Discordu ve #the_division místnosti.

Warframe | PC

Klan ve Warframe je momentálně na úrovni Storm klanu, což představuje velikost o 100 členech. O fungování klanu sa starají zkušení veteráni, co už něco málo přeskákali. Klan má vlastní dojo, trading hub a všechny možné užitečné výzkumy včetně Hemy. Členové klanu vyškolí začátečníky a někteří členové se pohybují i v endgame.

KoMoonita
Nábor pomocí in-game officerů: Soulentra, Tottasek, Kromber, Teapeq, Vedko, BBBx222. Stačí napsat svůj in-game nick a MR na Discord ve #warframe místnosti a přečíst si zde připnuté zprávy.

World of WarCraft | PC

Mého srdce nejoblíbenější herní titul má samozřejmě komunitní klan také. Jedná se o guildu, která byla vytvořena snad již při Wrath of the Lich King či Cataclysm. Jedná se o sociální guildu, kde můžete pokecat, najít si kámoše převážně na PvE content.

Made in Vanilla — Defias Brotherhood EU — http://eu.battle.net/wow/en/guild/defias-brotherhood/Made_in_Vanilla/
Nábor pomocí in-game officerů: Äeressar, Tamurilë, Irisseline, Kaelthana, Cancour. Stačí PM či na Discordu v #worldofwarcraft roomce na Discordu. Bez podmínek na level či aktivitu.

World of WarCraft: Classic | PC

Společně s Patriiotem jsme vytvořili komunitní guildu Tergum in Tempus, která je postavena na kamarádské bázi. Můžete očekávat PvE & PvP, Gold Making a komunitní akce.

Tergum in Tempus — Golemagg EU
Nábor pomocí přihlášek na guildovním Discordu. Řešeno následně individuálně na úrovni Class Leaderů. Discord: discord.gg/zsxAuW8