NAČÍTÁM... UPTIME: ...

KoMoonita je označení fanouškovské základny točící se kolem mé maličkosti. Je to poměrně početná skupinka lidí a hráčů seskupující se převážně na Discordu a v řadě her. Vzhledem k situaci, kdy je nás opravdu celá řada a různé klany, guildy a seskupení fungují nezávisle na sobě, přidávám seznam herních titulů, kde fungujou naše guildy, klany či korporace.

Každý si tak může najít svoje místo a kontaktovat osobu zodpovědnou za nábor. Do budoucna počítám s klany v Anthem či WoW: Classic.

APEX Legends | PC

Komunitní klan spojující kamarády z naší KMNT od streamerů, veteránů a nováčků. Momentálně je klan na maximu členů.
Administrátory jsou: Freewolf, Segatik, TerryBatmanova, JSkopik.

CS:GO | PC

Amatérský CS:GO team tvoří hráči z Česka i Slovenska, rozličných věkových kategorií, které však řadu let spojuje nadšení do této herní klasiky. Je to týmová hra a zkušenosti, našich old-school jednotlivců se snažíme předávat mladým talentům a tím posouvat celý tým dopředu, což je znát s každým dalším utkáním. Sestava : Deck, skikosk, Jeronimo a leader sekce Cunaq. 

Destiny 2 | PC, PS4, XBOX

Momentálně máme vytvořené dva klany. První klan podléhá schvalování členů, a podmínkou je herní aktivita v rámci týdnů. Druhý klan je otevřený a je možné se připojit kdykoliv. Členství v klanu nijak neomezuje možnost hrát mezi sebou, primární komunikace probíhá na discordu.

[KMNT] KoMoonita — https://www.bungie.net/en/ClanV2/Index?groupid=2214414
[KMNT] KoMoonita 2 — https://www.bungie.net/en/ClanV2/Index?groupId=4402345
Nábor do prvního klanu přes adminy Sqdw a Vojto860.

Guild Wars 2 | PC

Po Tyrii běhá KoMoonita pravidelně, operuje ve vlastním Guild Hall a bývá aktivnější při streamování Guild Wars 2. Jedná se o casual orientovanou bandu, která si ráda pokecá a zahraje v týmu od leveling contentu, aktivit, PvE i trocha PvP.

[KMNT] KoMoonita — Klan je cross-realm. Většina aktivních WvW hráčů je na serveru Aurora Glade a Gandara. Nábor pomocí in-game officerů: Soulentra.7180, Sidi.6803, Vithralith.3050, Atelwen.9041, Kwasha.8957. Jsme aktivní v #guildwars2 místnosti na Komoonita Discordu.

Path of Exile | PC

Klan do Path of Exile je vždy nejaktivnější při nových sezónách či expanzích. Do klanu bylo zainvestováno a máme zde 100 slotů pro hráče a Premium Guild Stash s řadou tabů. Máte-li rádi PoEčko, neváhejte se přidat, je zde řada veteránů s chutí pomoci i nováčků.

KoMoonita — https://www.pathofexile.com/guild/profile/492828
Nábor pomocí in-game officerů: KillerfromczWolfarasinVithralith. Stačí napsat PM ve hře či na Discordu v #pathofexile místnosti. Podmínkou herní aktivita.

The Division 2 | PC & PS4

Agenti běhající po D.C. mají konečně možnost vytvořit klan. Je potřeba si ve hře zpřístupnit tuto funkci vylepšením prvního social hubu, poté stačí najít dle jména naši komunitu a přidat se. Omezeno na 50 lidí.

<KMT> Komoonita | PC
Nábor pomocí in-game žádosti či skrz hráče: Fousek, Drogir.
Případně napsat PM ve hře či na Discordu ve #the_division místnosti.

Warframe | PC

Klan ve Warframe je momentálně na úrovni Storm klanu, což představuje velikost o 100 členech a je nyní nově členem Aliance Quantum Singularity. O fungování klanu sa starají zkušení veteráni, co už něco málo přeskákali. Klan má vlastní dojo, trading hub, RailJack a všechny možné užitečné výzkumy včetně Hemy. Členové klanu vyškolí začátečníky a někteří členové se pohybují i v endgame.

KoMoonita
Nábor pomocí in-game officerů: Soulentra, Tottasek, Vedko, BBBx222. Stačí napsat svůj in-game nick a MR na Discord ve #warframe místnosti a přečíst si zde připnuté zprávy.

Quantum Singularity | Alliance
discord.gg/vtCvpqX | AK-Team
discord.gg/j36tbB9 | Guardians of Aurora
discord.gg/BTzD8Fs | Warframe Businessmen
discord.gg/DRC39Bz9NR | Heavenly Hell
discord.gg/5xGQuEC | Wolf’s Pride

World of WarCraft | PC

Mého srdce nejoblíbenější herní titul má samozřejmě komunitní klan také. Jedná se o guildu, která byla vytvořena snad již při Wrath of the Lich King či Cataclysm. Jedná se o sociální guildu, kde můžete pokecat, najít si kámoše převážně na PvE content.

Made in Vanilla — Defias Brotherhood EU — http://eu.battle.net/wow/en/guild/defias-brotherhood/Made_in_Vanilla/
Nábor pomocí in-game officerů: Äeressar, Tamurilë, Irisseline, Kaelthana, Cancour. Stačí PM či na Discordu v #worldofwarcraft roomce na Discordu. Bez podmínek na level či aktivitu.

World of WarCraft: Classic | PC

Guilda Tergum in Tempus je v současné době nejvíce autonomním guildou z KMNT. Správu má na starosti řada lidí, class leaderů a pokračuje do TBC: Classic, kde bude mít HC & Semi-HC Raid Groups. 

Tergum in Tempus — Golemagg EU
Nábor pomocí přihlášek na guildovním Discordu. Řešeno následně individuálně na úrovni Class Leaderů. Discord: discord.gg/zsxAuW8