NAČÍTÁM... UPTIME: ...

Pánové míchající prvotřídní lektvary pro nás vousáče je naprosto přirozené partnerství, na který jsem od začátku pyšný. Obzvlášť, když mne oslovili sami od sebe. Bez nich bych nemohl fungovat jako člověk a jsem neskutečně rád, že se jim povedlo značku rozšířit do světa. Jejich styl a osobitost je unikum a jsou to pořád ti stejní frajeři jako na začátku, když balili krabice po nocích doma v Třebíči.

Původem německá firma působící od roku 2010. V roce 2018 byla přesunuta pod hlavičku Corsairu a v posledních letech zažívá růst díky specializaci na hardware & software pro streamery, youtubery a další podobná odvětví. Elgato se může s troufalostí pasovat do vedoucí značky produktů od střihových karet, osvětlení, akustiky či ovládacích prvků.
Jsem rád, že mohu s Elgatem spolupracovat, jejich produkty používám již řadu let a přijde mi tak spolupráce naprosto přirozená a fajn pro obě strany.

Značku Razer asi nemusím představovat. Americko-Singapurská firma se za dobu svoji existence od roku 1998 vytáhla ze standardní společnosti vyrábějící periferie pro hráče až do life-stylového brandu s prémiovými produkty. Moje partnerství s Razer vzešlo z kamarádského vztahu a tuto neformálnost si držím i po rozšíření našeho partnerství v roce 2021.