NAČÍTÁM... UPTIME: ...

Pánové míchající prvotřídní lektvary pro nás vousáče je naprosto přirozené partnerství, na který jsem od začátku pyšný. Obzvlášť, když mne oslovili sami od sebe. Bez nich bych nemohl fungovat jako člověk a jsem neskutečně rád, že se jim povedlo značku rozšířit do světa. Jejich styl a osobitost je unikum a jsou to pořád ti stejní frajeři jako na začátku, když balili krabice po nocích doma v Třebíči.

Značku Razer asi nemusím představovat. Americko-Singapurská firma se za dobu svoji existence od roku 1998 vytáhla ze standardní společnosti vyrábějící periferie pro hráče až do life-stylového brandu s prémiovými produkty. Moje partnerství s Razer vzešlo z kamarádského vztahu a tuto neformálnost si držím i po rozšíření našeho partnerství v roce 2021.

Největší český e-shop specializující se na videohry & merchandise mne nedávno oslovil a vcelku rychle jsme si nastavili neformální a přátelské partnerství. Aby ne, stále si pamatuji svoje čekání na Wrath of the Lich King sběratelku v Korunní. XZONE dále podporuje nezávislé české vývojáře tvorbou různých sběratelských edic a to je něco, co na lidech v této společnosti oceňuji.